Studio The Coalition pracuje nad Gears 6 oraz całkiem nową marką

Wygląda na to, że ekipa odpowiedzialna za kolejną odsłonę cyklu Gears dłubie przy jakimś tajemniczym projekcie. Z najnowszych - niepotwierdzonych - doniesień wynika, że może to być kolejny projekt w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

@ 05.05.2021, 10:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Studio The Coalition pracuje nad Gears 6 oraz całkiem nową marką

The Coalition to jedno z niewielu studiów założonych przez Microsoft. Skupia się ono przede wszystkim na rozwoju marki Gears, ale jak się właśnie dowiedzieliśmy, opracowuje też prawdopodobnie jakąś całkiem nową markę. Do jej premiery na pewno pozostało jeszcze sporo czasu, co oznacza, że konkretów nie poznamy przez długi czas, ale ploteczki też są dobre, prawda?

Dziennikarz VentureBeat, niejaki Jeff Grubb, opublikował w sieci nowe wideo, w którym rozmawia co nieco na temat The Coalition. W trakcie przekazu, wspomina on o tym, że The Coalition wspiera obecnie 343 Industries, które wykańcza Halo Infinite, a ponadto ciężko pracuje przy Gears 6 - kolejną odsłoną popularnego cyklu, której powstanie nie powinno być dla nikogo jednak żadnym zaskoczeniem.

Najbardziej interesujące jest to, że The Coalition pracuje podobno również przy trzecim projekcie. Jest nim prawdopodobnie całkiem nowa marka. Grubb wspomina o tym, że słyszał plotki na temat tego, iż będzie to kolejna gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale nie był w stanie potwierdzić tych doniesień. Nie wie też czy nowe przedsięwzięcie zadebiutuje przed czy po kolejnych Gearsach.

Wideo, o którym mowa znajdziecie poniżej. Gears 5 - poprzednią część popularnej serii - znajdziecie oczywiście w sklepach. Jeśli rozważacie zakup wydania PC, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też o naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X