FPS Boost to już ponad 70 gier

Microsoft ciągle rozszerza wsparcie FPS Boost w grach przeznaczonych dla konsol Xbox. Korporacja nadesłała nam informację prasową, w której czytamy, że do FPS Boost trafiły kolejne gry. My zaktualizowaliśmy listę, jaką znajdziecie w naszej wiki Xboksów Series X|S.

@ 03.05.2021, 19:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one, xbox x/s

FPS Boost to już ponad 70 gier

Firma Microsoft cały czas pracuje nad tym, aby technologia FPS Boost trafiła do jak największej liczby gier z poprzedniej generacji, działających na konsolach Xbox Series X|S. Korporacja nadesłała nam informację prasową, a w niej czytamy, że FPS Boost to już ponad 70 gier.

Na liście gier obsługujących FPS Boost widnieje mnóstwo tytułów. Jeśli macie ochotę sprawdzić jakie, koniecznie zainteresujcie się podstroną przeznaczoną tej technologii dostępną w ramach naszej wiki. Listę zaktualizowaliśmy, aby zawierała stan na dzień dzisiejszy, a w miarę upływu czasu dodawać będziemy kolejne projekty.

Jeśli nie wiecie czym dokładnie jest FPS Boost, kilka słów wyjaśnienia. Otóż to technologia, pozwalająca grom z poprzedniej generacji wykorzystać możliwości sprzętu nowej generacji. Chodzi konkretnie o wyższą moc obliczeniową, dzięki której na ekranie obserwujemy po prostu więcej klatek.

Standardowe 30 FPS (tudzież Hz) potrafi się zmienić w 60 albo nawet 120 FPS. W przypadku drugiej opcji trzeba jednak dysponować ekranem umożliwiającym wyświetlanie takiej liczby klatek - warto o tym pamiętać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?