Do zestawu LEGO Super Mario dołącza Luigi - bracia znów w komplecie

Dystrybutor LEGO Super Mario, interaktywnej zabawki, poinformował o dołączeniu do tego uniwersum brata tytułowego bohatera - Luigiego.

@ 03.05.2021, 18:56
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Do zestawu LEGO Super Mario dołącza Luigi - bracia znów w komplecie

Do LEGO Super Mario dołączy niebawem jego brat, Luigi - tym samym w nowej zabawce powstałej ze współpracy LEGO i Nintendo dostępny będzie kultowy duet hydraulików, który na dobre zakorzenił się jako ikona wirtualnej rozrywki. Nowego bohatera będzie można znaleźć w zestawie startowym LEGO Super Mario Przygody z Luigi.

LEGO Super Mario to wypuszczona w zeszłym roku na rynek interaktywna zabawka łącząca znane na całym świecie duńskie klocki ze "gamingową" sferą. Poszczególne zestawy pozwalają budować fizyczne trasy dla naszego bohatera i przechodzić je w realu, skacząc i przemieszczając się niczym w grze, finalnie korzystając z umieszczonych np. na przeciwnikach lub przeszkodach czujników.

Do tej pory jednak Mario był osamotniony w zmaganiach ze złowrogim Bowserem i jego poplecznikami. Sytuacja ta jednak ulegnie zmianie dzięki dodaniu w nowym zestawie startowym Luigiego. Nowy zestaw jest w pełni kompatybilny z poprzednim. Dodatkowo można go łączyć z istniejącymi już zestawami rozszerzającymi, kolekcjonerskimi pakietami postaci i pakietami Power-Up, zatem wszystkie posiadane dodatki i zestawy będą dalej ze sobą działały.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?