Resident Evil: Village - gracze znaleźli sposób na zdjęcie ograniczenia czasowego dema

Gracze wykombinowali w jaki sposób usunąć ograniczenie czasowe w demie Resident Evil: Village. Dzięki temu można grać dowolnie długo, tyle tylko że do 9 maja. Demo Resident Evil: Village zostanie wówczas zdezaktywowane oraz usunięte z sieci.

@ 03.05.2021, 18:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village - gracze znaleźli sposób na zdjęcie ograniczenia czasowego dema

Dostępna obecnie wersja demonstracyjna Resident Evil: Village ograniczona jest czasowo. Chodzi o to, że osoba, która zdecyduje się ją sprawdzić, może spędzić w wirtualnym świecie maksymalnie godzinę, a gdy czas ten minie, nie da się kontynuować zabawy. Gracze bawiący się na komputerach osobistych, a konkretniej za sprawą Steam, wpadli jednak na sposób likwidacji nadmienionego ograniczenia.

Okazuje się, że istnieje metoda na zresetowanie licznika w demie Resident Evil: Village. Proces jest banalnie prosty, a dzięki niemu można ponownie spędzić z demem godzinę. Oczywiście nie oznacza to, że nagle za darmo mamy pełną wersję gry. To nadal demo, tyle tylko, że możemy z nim obcować tak długo, jak mamy ochotę. Wystarczy, że co godzinę zresetujemy licznik.

  • Wyłącz Steam Cloud dla dema Resident Evil: Village;
  • Pobierz Steam SAM (Steam Achievement Manager);
  • Skasuj lokalne zapisy rozgrywki (znajdziesz je w Steamuserdata1541780remotewin64_save);
  • Uruchom Steam SAM i wybierz demo Resident Evil: Village;
  • Usuń osiągnięcia oraz statystyki, po czym potwierdź proces.

Demo dostępne jest do dnia 9 maja, a po tym terminie nie będzie się go już dało pobrać i najprawdopodobniej uruchomić. Po tym terminie pozostanie już tylko kupienie pełnej wersji Resident Evil: Village, której premierę zaplanowano na dzień 7 maja bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC oraz konsolach poprzedniej (PS4 oraz Xbox One) i nowej (PS5 oraz Xbox Series X|S) generacji. Jeśli rozważacie zabawę na blaszaku, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe tego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:50, 03.05.2021
Mi tam po pół godziny na każdy fragment dema wystarczyło na jakieś małe zapoznanie się z grą Dumny
0 kudosdabi132   @   07:32, 04.05.2021
No jak widać, gracze zawsze znajdą sposób aby obejść ograniczenia. Mi do ukończenia pierwszego dema zabrakło minutę, góra dwie bo za bardzo bawiłem się w sprawdzanie każdego kąta i zwiedzanie lokacji.