Ratchet & Clank: Rift Apart - 15 minut widowiskowego gameplayu

Najnowsza ekskluzywna propozycja na PlayStation 5 od Insomniac Games w akcji. Materiał prosto z wydarzenia State of Play.

@ 30.04.2021, 13:57
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Ratchet & Clank: Rift Apart - 15 minut widowiskowego gameplayu

Zgodnie z obietnicą studio Insomniac Games pokazało 15-minutowy fragment rozgrywki z nadchodzącego coraz większymi krokami Ratchet & Clank: Rift Apart. Materiał zaprezentowano podczas wydarzenia State of Play, jednocześnie od razu zamieszczając na platformie YouTube.

Ratchet & Clank: Rift Apart jest oczkiem w głowie Insomniac Games. Przedstawiciele dewelopera są bardzo zadowoleni ze swojego tytułu, chwaląc go jak tylko się da. Pamiętając poprzednie odsłony, możemy być pewni, że większość z tych obietnic pozostanie spełniona.

Potwierdzeniem tego może być też świeżo zaprezentowany gameplay, gdzie najnowsza platformówka z elementami gry akcji od Insomniac prezentuje się doskonale. Tytuł wyróżnia nie tylko fenomenalna oprawa wizualna, ale też świetnie prezentująca się rozgrywka, na której zobaczymy całe główne trio - Ratcheta, Clanka oraz nową bohaterkę - Rivet. Gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart pokazuje rozmaite elementy gry, poczynając od zwykłej eksploracji, przez elementy platformowe i cut-scenki, aż po walkę czy tryb Photo Mode.

Całość prezentuje się zjawiskowo, a gra już 11 czerwca trafi w ręce posiadaczy PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):