Naughty Dog ma ogólny zarys The Last of Us III

Nie oznacza to jednak niestety, że trzecia część cyklu The Last of Us powstaje. Deweloperzy w tym momencie zajmują się czymś innym. Czym? Tego nie ujawniono.

@ 28.04.2021, 21:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Naughty Dog ma ogólny zarys The Last of Us III

Studio Naughty Dog, twórcy serii The Last of Us, nie ujawniło czym obecnie się zajmuje. Szef ekipy, Neil Druckmann, przyznał jednak niedawno, że jeśli chodzi o zarys fabularny The Last of Us III, jest on zasadniczo gotowy. Teraz pozostaje już tylko czekać na zielone światło, by móc rozpocząć prace. 

Druckmann wziął ostatnio udział w podcaście Script Apart. W trakcie rozmowy z prowadzącym przyznał on, że wraz z Halley Gross, napisał już ogólny zarys opowieści, jaką moglibyśmy poznać w trakcie przechodzenia The Last of Us III. Co ciekawe, projekt do pewnego stopnia nawiązuje do "dwójki", prezentując nam wydarzenia, tudzież los wybranych bohaterów, po tym, jak dobiega końca The Last of Us: Part II.

"Mieliśmy już dwie gry, które przedstawiają coś dla wszystkich, a jednocześnie opowiadają bardzo osobiste historie tych postaci", powiedział Druckmann. "Jedna gra to jeszcze nie jest wzorzec tego, czym jest marka. Ale w przypadku dwóch gier można dostrzec wzorzec - jest już jakaś struktura oraz tematyka, której musisz się trzymać, jeśli chcesz przygotować trzecią grę".

W podcaście Druckmann słów kilka powiedział na temat The Last of Us 2 oraz serialu, jaki opracowuje HBO. Deweloper powiedział, że jego akcja prezentuje nam swoiste nowe spojrzenie na wydarzenia z oryginalnej gry. Za reżyserię pilotażowego odcinka odpowiada Kantemir Balagov, natomiast na czele całego projektu jest Craig Mazin, który zasłynął za sprawą serialu Czarnobyl.

Więcej informacji na temat nowej gry Naughty Dog, jak tylko się pojawią. Póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?