PS Plus na maj 2021 roku - znamy listę gier

Firma Sony ujawniła wreszcie listę gier, jakie znajdziemy w PS Plus na maj bieżącego roku. Zestawienie obejmuje oczywiście tytuły dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

@ 28.04.2021, 20:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus na maj 2021 roku - znamy listę gier

Kwietniowa rozpiska PlayStation Plus była wyśmienita, co z góry nie oznacza, że majowa będzie równie dobra. Jak się jednak okazuje, także w przyszłym miesiącu za darmo dostaniemy naprawdę świetne gry. W ręce wszystkich subskrybentów usługi wpadną Battlefield V, Stranded Deep oraz Wreckfest.

Jeśli chodzi o Battlefield V, w jego przypadku raczej nie trzeba się szczególnie mocno rozpisywać. Wiadomo że chodzi o słynną strzelankę Electronic Arts, w której dostępny jest zarówno efektowny wątek fabularny dla jednego gracza, jak i rozbudowany tryb potyczek wieloosobowych. Battlefield 5, z oczywistych względów, pobierzemy na PlayStation 4, a za sprawą wstecznej kompatybilności także na PlayStation 5.

Drugi z wymienionych projektów, Stranded Deep, to survival. Co ciekawe, nie walczymy w nim z umarlakami, czy innymi stworami wyniszczonego świata. Trafiamy po prostu na bezludną wyspę, a naszym celem jest - rzecz jasna - przetrwanie. Ze względu na proceduralnie generowaną mapę, każde podejście do gry jest odmienne, mimo że początek zawsze jest taki sam - katastrofa lotnicza. Stranded Deep jest dla PS4.

Na koniec jest jeszcze Wreckfest, które jest dość unikatową ścigałką. Unikatową ze względu na to, że znaczną część zabawy poświęcamy na dewastowanie przeciwników oraz unikanie tego samego. Samo dotarcie do mety nie jest tutaj najważniejsze. Wreckfest to tytuł przeznaczony dla PlayStation 5.

Wszystkie gry pojawią się z początkiem maja w PS Plus, a czas na ich dodanie będziemy mieć do 31 maja. Pamiętajcie, że do 3 maja za darmo możecie pobrać darmowe gry z kwietniowego PS Plus, a jako że wśród nich jest Oddworld: Soulstorm, Days Gone oraz Zombie Army 4: Dead War, warto to zrobić. Do 14 maja możecie też zaciągnąć za darmo Horizon: Zero Dawn.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:39, 29.04.2021
Rozpiska dobra, ale boli mnie że Wreckfest jest tylko na PS5. Od dawna mam chrapkę na ten tytuł.