NVIDIA odkrywa tajemnice The Medium

Zobaczcie materiał filmowy, na którym znani youtuberzy biegają po lokacjach, które były inspiracją dla twórców The Medium, by znaleźć pięć dusz i odkryć tajemnice gry.

@ 28.04.2021, 09:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

NVIDIA odkrywa tajemnice The Medium

Na kanale Twitch należącym do firmy NVIDIA pojawił się całkiem interesujący materiał filmowy. Wideo związane jest z grą The Medium, a podczas seansu prowadzący zwiedzają lokacje, które mogliśmy obserwować we wspomnianym projekcie polskiego studia Bloober Team. Jego akcja toczy się w Krakowie, a jedną z miejscówek jest ośrodek wypoczynkowy Niwa, który wzorowano na nieczynnym hotelu Cracovia.

Inicjatywę przygotowano we współpracy z firmą RTV Euro AGD, a do uczestnictwa w niej zaproszono wielu znanych streamerów, jak np. Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz Paweł „saju” Pawelczak. Zadaniem uczestników było znalezienie dusz uwięzionych w laptopach wyposażonych w karty graficzne z serii GeForce RTX 30. Każda "dusza" to informacje i ciekawostki na temat gry The Medium oraz jej miejsca akcji.

Transmisja miała miejsce wczoraj o godzinie 19:00, a jeśli nie mieliście okazji jej obejrzeć, koniecznie rzućcie okiem na dostępny tutaj odtwarzacz. Zawiera on bowiem całe nagranie - na wypadek gdybyście jednak chcieli się z nim zapoznać. Zachęcamy Was też oczywiście do zerknięcia na recenzję The Medium oraz korzystania z poradnika, który dostępny jest na łamach naszego portalu.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S, PS5

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?