Zapowiedziano Farming Simulator 22; jego dystrybutorem w Polsce jest Cenega

Farming Simulator 22 to oczywiście rozliczne usprawnienia w stosunku do odsłon poprzednich. Największą zmianą mają być zmieniające się warunki pogodowe.

@ 28.04.2021, 08:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Farming Simulator 22; jego dystrybutorem w Polsce jest Cenega

Firma Cenega informuje za sprawą informacji prasowej, że nawiązała współpracę z GIANTS Software, której owocem będzie dystrybucja gry Farming Simulator 22 na terenie naszego kraju. Produkcja zadebiutuje w czwartym kwartale bieżącego roku, a dostępna będzie wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Jeśli chodzi o zawartość Farming Simulator 22, ponownie zauważyć mamy nowe funkcje i rozwiązania. Bawić będziemy się albo samodzielnie, albo w ramach trybu wieloosobowego, w którym uczestniczyć może maksymalnie 8 graczy na konsolach, a 16 graczy na komputerach osobistych. Dostaniemy oczywiście nowe uprawy, nowe maszyny, a także nowe marki do wykorzystania. Zacznie też padać śnieg, mogący zniwelować nasze starania. Farming Simulator 22 będzie bowiem zawierać progresję pór roku.

"Rozwijamy się razem z naszymi grami", komentuje dyrektor generalny GIANTS Software, Christian Ammann, "a nadchodzący efekt pielęgnowanych przez nas ambicji będzie kamieniem milowym w historii serii, ale także naszej firmy, która przekształciła się w samodzielnego wydawcę, posiadającego pełną kontrolę nad swoim produktem".

Farming Simulator 22 działa na silniku GIANTS Engine 9, zawierającym wiele ulepszeń technicznych. Dostrzeżemy m.in. realistycznie zachowującą się sztuczną inteligencję oraz bogatsze światy. Dzięki nim mamy mocniej poczuć rolniczy styl życia, a także moc drzemiącą w każdej prowadzonej przez nas maszynie. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem, a póki co, spójrzcie na poniższy zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKerberos   @   15:11, 28.04.2021
Niestety, ale na razie wygląda to na FS19 v2.0, czyli wersja poszerzona o parę nowych maszyn/marek, wydane DLC i istotniejsze dla rozgrywki modyfikacje fanów. Pewnie znowu trzeba będzie czekać jakiś rok od premiery zanim gra będzie bardziej immersyjna, czy to za sprawą DLC od GIANTS, czy za sprawą cudownej sceny modderskiej jaką ta gra posiada.
0 kudosdabi132   @   08:48, 29.04.2021
Ja nadal czekam na fizykę gleby w Farming Simulatorze. Fajnie, że będzie więcej maszyn niż w poprzedniej odsłonie, fajnie, że będą pory roku, ale jednak realistycznie zachowująca się gleba by się przydała.
Advertisement
 X