Asobo Studio szuka utalentowanych animatorów z dobrą wiedzą o anatomii

Studio Asobo to twórcy przygodowej gry akcji z 2019 roku A Plague Tale: Innocence i ostatniego hitu przeznaczonego na wyłączność Microsoftu, Microsoft Flight Simulator. Deweloperzy umieścili na swojej stronie internetowej ogłoszenia o pracę dla senior animatorów z dość specyficznym kryterium - dobrą wiedzą o anatomii.

@ 22.04.2021, 10:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Asobo Studio szuka utalentowanych animatorów z dobrą wiedzą o anatomii

Asobo Studio, autorzy bardzo ciekawego A Plague Tale: Innocence i ostatniego hitu przeznaczonego na wyłączność Microsoftu, Microsoft Flight Simulator, szukają uzdolnionych animatorów do swojego niezapowiedzianego projektu! W sferze spekulacji i domysłów pozostaje kontynuacja średniowiecznej opowieści o samotnym rodzeństwie.

Co prawda A Plague Tale: Innocence 2 wedle plotek sprzed dwóch lat (a może i nie plotek, a potwierdzonych informacji - trudno orzec) ma faktycznie powstawać i zostać wydane w przyszłym roku, jednak cisza związana z marketingiem nie nastraja optymistycznie.

W każdym razie studio Asobo szuka dwóch animatorów z doświadczeniem z pracą nad produktami AA lub AAA, znających zaawansowane techniki animacji oraz z "dobrą wiedzą o anatomii". Ostatnie z kryteriów wzbudza nutkę podejrzliwości, wszak nieczęsto spotyka się tego typu wymaganie. Czy pasuje to do sequelu A Plague Tale: Innocence? Kategoria jest na tyle szeroka, że może zmieścić się w niemal dowolne ramy. Pozostaje zatem czekać na więcej informacji!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?