Seria Call of Duty sprzedała się już w nakładzie ponad 400 milionów egzemplarzy

Activision chwali się niesamowitą popularnością cyklu Call of Duty. Firma niestety nie ujawniła, jak sprzedaż serii rozkłada się na poszczególne tytuły.

@ 22.04.2021, 10:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Seria Call of Duty sprzedała się już w nakładzie ponad 400 milionów egzemplarzy

Przed momentem pisaliśmy o kamieniu milowym, jaki zdobyło Call of Duty: Warzone. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, cały cykl Call of Duty także ma się czym pochwalić. Activision - wydawca serii - ujawnił, że marka od swojej premiery w październiku 2003 roku zdołała się rozejść w nakładzie przekraczającym 400 milionów egzemplarzy. Niestety nie wiemy jak rozkłada się ta liczba na poszczególne odsłony.

W informacji prasowej związanej ze wspomnianym osiągnięciem mamy kilka ciekawostek dotyczących Call of Duty: Warzone. Z grafik informacyjnych dowiadujemy się, że gracze odpalili 26,4 miliardy spadochronów, a rozegrali 28,8 miliardów potyczek. Przywołali też ze świata zmarłych 8,1 mld kamratów, a 8,33 mld żołnierzy było zmuszonych do walki w Gułagu.

Na koniec warto przypomnieć, że Call of Duty: Warzone otrzyma dziś kolejny, trzeci już, sezon zawartości. Jeśli rozważacie przystąpienie do zabawy na PC, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe tego konkretnego wariantu. Grać możecie też na PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?