Call of Duty Warzone to już 100 milionów graczy!

Projekt firmy Activision radzi sobie wyśmienicie i każdego miesiąca przyciąga do siebie nowych graczy. Warto też przypomnieć o premierze trzeciego sezonu zawartości, którą zaplanowano na dziś.

@ 22.04.2021, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty Warzone to już 100 milionów graczy!

Call of Duty: Warzone czyli darmowa odsłona popularnego cyklu, przeznaczona dla trybu battle royale ma za sobą kolejny kamień milowy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt zdołał już przyciągnąć do siebie ponad 100 milionów graczy, a zrobił to na kilka dni przed debiutem trzeciego sezonu zawartości, co oznacza, że potrzebował na to nieco ponad rok.

Już na starcie Call of Duty Warzone cieszyło się niemałym wzięciem, zachęcając do zabawy ponad 30 milionów osób w ciągu zaledwie 11 dni. Ogromne zainteresowanie oznaczało, że przedsięwzięcie Activision będzie radziło sobie co najmniej bardzo dobrze i tak właśnie jest. Dla przykładu Apex Legends potrzebowało na tę samą liczbę graczy, czyli wspomniane 100 milionów, dwa lata.

Mający zadebiutować dziś trzeci sezon zawartości dla Call of Duty Warzone to oczywiście nie koniec wsparcie, jakie będzie otrzymywać gra. W nadchodzących miesiącach i latach powinniśmy się nastawić na kolejne aktualizacje, czyszcząc przy okazji dysk urządzenia, na którym gramy. Należy bowiem wziąć pod uwagę, że nadchodzący sezon pochłonie około 25 GB wolnej przestrzeni, a wszystkie kolejne podobnie.

Call of Duty Warzone dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zabawę na komputerze osobistym, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe tego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?