Hood: Outlaws & Legends - nowy gameplay

W trakcie streama redakcji serwisu GameStar pojawiła się nowa gra Sumo Digital, Hood: Outlaws & Legends, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć blisko 10 minut niewidzianej wcześniej rozgrywki.

@ 21.04.2021, 21:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hood: Outlaws & Legends - nowy gameplay

Przedpremierowo na YouTubie pojawił się nowy, 10-minutowy gameplay z nadchodzącej wieloosobowej przygodowej gr akcji od studia Sumo Digital - Hood: Outlaws & Legends. Filmik z rozgrywki pokazuje całkiem długą i obfitą w szczegóły partię niemal gotowej gry - możemy zobaczyć najważniejsze funkcjonalności w akcji!

Hood: Outlaws & Legends swoją premierę na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 już niebawem, bo 10 maja. Ze niespełna trzy tygodnie finalny produkt powinien zostać dostarczony na rynek, najwyższy czas zatem na konkretniejsze gameplaye. I tutaj z pomocą przyszła redakcja serwisu GameStar, która niedawno zorganizowała stream, pokazując przedpremierowo kilka gier: jedną z nich było Hood: Outlaws & Legends.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:00, 22.04.2021
Najlepszy jest ten denerwujacy niemiecki komentarz ech ...
0 kudosMicMus123456789   @   15:56, 22.04.2021
Nie wygląda to za specjalnie.