Sony niebawem może zapowiedzieć usługę PlayStation Plus Video

Wygląda na to, że Sony zamierza wejść w streaming wideo. Korporacja coś przygotowuje, a do zapowiedzi powinno dojść niebawem.

@ 21.04.2021, 20:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Sony niebawem może zapowiedzieć usługę PlayStation Plus Video

Możliwe, że Sony zamierza ogłosić nową usługę wideo o nazwie PlayStation Plus Video Pass. Według raportu VGC, na polskiej stronie internetowej firmy pojawiła się lista wraz z logo dla PlayStation Plus Video Pass.

W opisie podano, że planowana inicjatywa to nowe możliwości dostępne przez ograniczony czas w PlayStation Plus. Ponoć od 22 kwietnia 2021 do 22 kwietnia 2022 zostanie ona udostępniona wszystkim użytkownikom na terenie naszego kraju. Wspomniana wcześniej lista została ostatecznie usunięta, ale zawierała obrazy promujące filmy Sony, takie jak Bloodshot, Venom i Zombieland: Double Tap.

Co ciekawe, w marcu Sony ogłosiło, że zamknie sekcje filmów i programów telewizyjnych w PlayStation Store. Od 31 sierpnia użytkownicy PlayStation nie będą już mogli kupować ani wypożyczać filmów oraz seriali telewizyjnych na platformie. Wszelkie nabyte treści będą jednak nadal dostępne.

Jest więc możliwe, że ta nowa usługa jest jednym z powodów, dla których Sony wyłącza możliwość kupowania multimediów w PS Store. Będziemy Was informować na bieżąco w tej - jakże ciekawej - kwestii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:58, 22.04.2021
Ciekawe co kombinują, po za tym dziwie się, że kombinują w te stronę biorąc pod uwagę ile jest już tego typu usług na rynku.