Xbox Live Gold od dzisiaj nie jest wymagany do gier free to play

W wybrane gry sieciowe będzie można się bawić na Xboksach bez konieczności wykupowania Xbox Live Gold.

@ 21.04.2021, 20:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one, xbox x/s

Xbox Live Gold od dzisiaj nie jest wymagany do gier free to play

To już oficjalne: nie potrzebujemy już abonamentu Xbox Live Gold, aby grać w trybie online dla wielu graczy w darmowych tytułach na konsolach Xbox.

Microsoft udostępnia gry wieloosobowe z kategorii free-to-play na swoich konsolach bez konieczności wykupowania członkostwa Xbox Live Gold. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy mają swoje ulubione tytuły z tej kategorii i grają ze znajomymi.

Gier tego typu jest mnóstwo na platformie zielonych. Na wstępie warto wymienić chociażby SMITE, Skyforge oraz Call of Duty: Warzone. Mało tego, wiele produkcji, które kupiliście można będzie ogrywać po sieci bez konieczności Golda, a nich należą chociażby Destiny 2, Fortnite, Resident Evil Revelations 2, TERA, Rocket League oraz Hawken. Łącznie aż w 50 tytułów, darmowych i w standardowej dystrybucji, będzie można bawić się w sieci bez subskrypcji Xbox Live Gold.

Od teraz posiadacze Xboksów będą mogli bezpłatnie korzystać z trybu online dla wielu graczy w bibliotece ponad 50 gier, które obsługują tryb online. Microsoft rozpoczął testowanie nowej funkcji kilka tygodni temu w programie Xbox Insiders i najwyraźniej doszli do wniosku, iż takie rozwiązanie może mieć rację bytu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?