Focus Home Interactive przejęło Streum On Studio - autorów Necromunda: Hired Gun

Firma Focus Home Interactive poinformowała o wykupieniu pakietu większościowego akcji Streum On Studio, stając się tym samym właścicielem autorów m.in. wydanego w 2016 roku Space Hulk: Deathwing oraz mającego zadebiutować w czerwcu Necromunda: Hired Gun.

@ 21.04.2021, 18:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Focus Home Interactive przejęło Streum On Studio - autorów Necromunda: Hired Gun

Kolejne transfery w branży! Firma Focus Home Interactive, która nota bene od dłuższego czasu ma na pieńku z innym producentem, Frogwares, ogłosiła przejęcie nowego studia - Streum On. To autorzy m.in. wydanego w 2016 roku Space Hulk: Deathwing.

Streum On Studio zadebiutowało w 2011 roku pierwszoosobową strzelanką z elementami RPG - E.Y.E Divine Cybermancy. Deweloperzy aktualnie zajmują się "DOOM-em w uniwersum Warhammer 40 000" - Necromunda: Hired Gun. Produkcja ma ukazać się nakładem właśnie Focus Home Interactive i trafić na rynek dokładnie 1 czerwca tego roku. Możecie już obejrzeć gameplay z tej produkcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?