Call of Duty 2021 prawdpodobnie wyjdzie też na Xboksie One i PS4

Nadchodzące w tym roku Call of Duty (prawdopodobnie Call of Duty: WWII - Vanguard) trafi też na konsole zeszłej generacji - Xboksa One i PlayStation 4. Tak sugeruje Tom Henderson, który dał się poznać za sprawą sporej liczby potwierdzonych przecieków na temat marek Call of Duty oraz Battlefield.

@ 21.04.2021, 16:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty 2021 prawdpodobnie wyjdzie też na Xboksie One i PS4

Niedawno pojawiły się plotki dotyczące tegorocznej odsłony Call of Duty. Choć nie znamy jeszcze oficjalnego tytuły gry od Sledgehammer Games, prawdopodobnie - idąc ścieżką wyznaczoną przez Call of Duty: Black Ops - Cold War - będzie nazywała się Call of Duty: WWII - Vanguard. Nowe przecieki sugerują, że Vanguard trafi też na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Informacje na temat platform docelowych nowego Call of Duty zdradził we wpisie na Twitterze Tom Henderson, postać co najmniej znana w środowisku fanów marek CoD i Battlefield z powodu wielu potwierdzonych później "leaków" (a także ilości kont, które zostały zdjęte przez Activision i Electronic Arts z powodu tzw. DMCA). Dość jasno zasugerował, że zarówno Call of Duty: WWII - Vanguard jak i kolejny CoD, ten zaplanowany na 2022 rok i tworzony przez Infinity Ward, tworzone są z myślą o minionej generacji konsol, co dość jasno pokazuje, jak będą mogły wyglądać.

Polityka wydawcy, firmy Activision, prawdopodobnie stanie zatem w poprzek wobec działań EA. W przypadku tej firmy z kolei według ostatnich doniesień, Battlefield 6 ma stawiać na pełną "next-genowość" i wyjść już wyłącznie na komputerach osobistych oraz nowych sprzętach od Microsoftu i Sony: Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?