Gears 6 nie zostanie zaprezentowane podczas E3 2021

Microsoft ma podobno wystarczająco dużo gier i dlatego korporacja nie planuje zapowiedzi kolejnego projektu w uniwersum Gears of War.

@ 21.04.2021, 09:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Gears 6 nie zostanie zaprezentowane podczas E3 2021

Zastanawialiście się kiedy Microsoft zapowie kolejną odsłonę cyklu Gears? Jeśli tak, to mamy niestety nieciekawe wieści. Jak się okazuje, Gears 6 nie zostanie ujawnione podczas tegorocznego E3. Może się też okazać, że w ogóle nic na temat tego projektu w tym roku nie dostaniemy, bo Microsoft ma wiele innych rzeczy na głowie. Tak przynajmniej twierdzi dziennikarz Jeff Grubb.

Grubb wziął ostatnio udział w kolejnym odcinku swojego podcastu, a w trakcie transmisji przyznał, że prezentacja Gears 6 w czerwcu bieżącego roku jest znikoma. Powodem jest po prostu to, że Microsoft ma obecnie dość szeroki wachlarz gier w planie i korporacja nie chce odciągać od nich uwagi. Są wśród nich m.in. Starfield, Forza Horizon 5, a być może nawet Wolfenstein 3. To właśnie one będą prezentowane podczas E3.

Czego dokładnie się jednak spodziewać? Nie sposób określić, ale czekamy na więcej informacji. Jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. Póki co pamiętajcie, że tegoroczne E3 będzie wydarzeniem w pełni online. Mimo to chęć udziału w nim wyraziło całkiem sporo firm.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?