Pierwsze 8 minut filmu Mortal Kombat

W sieci pojawił się swoisty wstęp do filmu Mortal Kombat. Możecie go obejrzeć już teraz, albo poczekać na premierę obrazu, która już za kilka dni.

@ 21.04.2021, 09:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Pierwsze 8 minut filmu Mortal Kombat

Jeśli czekacie na film Mortal Kombat, mamy dobre wieści. W sieci pojawił się materiał pokazujący pierwsze 8 minut obrazu. Z oczywistych względów zawiera ono drobne spoilery, choć trzeba przyznać, że nie jakieś szczególnie istotne. To swoista zajawka, dająca nam przedsmak finalnego produktu.

Na wideo zobaczyć możemy Hanzo Hasashi, czyli slynnego Scorpiona, natrafiającego na Bi-Hana, czyli Sub-Zero. Jaki będzie efekt tego mitingu możecie się oczywiście domyślić, a jako że nie chciałbym Wam psuć seansu, sami po prostu się z nim zapoznajcie. Możecie też odpuścić oglądanie i obejrzeć dopiero cały film.

Pierwotnie miał on zadebiutować w styczniu, ale jego premiera została przesunięta na kwiecień, ponieważ Warner Bros. adaptowało się do wciąż trwającej pandemii COVID-19. Obecnie premiery spodziewamy się 23 kwietnia. Nastąpi ona jednocześnie w HBO Max oraz w kinach (tych, które działają, rzecz jasna).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?