Darmowe DLC dla Max Payne 3 oraz LA Noire dla PC

Rockstar postanowił oddać w ręce graczy wszystkie DLC, jakie zostały opracowane z myślą o Max Payne 3 i LA Noire.

@ 20.04.2021, 20:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Darmowe DLC dla Max Payne 3 oraz LA Noire dla PC

Wczorajszy dzień był dość zaskakujący dla wszystkich fanów studia Rockstar. Otóż w pewnym momencie z platformy Steam zniknęły praktycznie wszystkie projekty opracowane przez wspomnianą firmę. Przez kilka godzin niemożliwe było nabycie Max Payne 3, GTA 5, a nawet Red Dead Redemption 2 i nikt w zasadzie nie wiedział czym było to spowodowane. Wreszcie sytuacja się jednak wyklarowała.

Po kilku godzinach wszystkie gry Rockstar wróciły na łamy Steam, a dwie produkcje, Max Payne 3 oraz LA Noire zyskały nawet na zawartości. Okazało się, że deweloperzy postanowili całkowicie za darmo oddać w nasze ręce wszelkie dodatki, jakie wymienione projekty otrzymały. Co ważne, nie trzeba ich osobno pobierać, albowiem stanowią od teraz integralną część gier. Jeśli posiadacie je na dysku, automatycznie zaciągnięte zostaną odpowiednie aktualizacje.

W przypadku obu wymienionych tytułów, darmowe dodatki nie są wynikiem żadnego błędu - co potwierdził Rockstar. Pobierajcie więc i cieszcie się, albowiem nic nie zostanie wkrótce cofnięte. Wszystko gra i jest w jak najlepszym porządku i za DLC nie musicie płacić ani grosza.


Sprawdź także:
Max Payne 3

Max Payne 3

Premiera: 29 maja 2012
PC, PS3, XBOX 360

Max Payne 3 to trzecia z kolei okazja na to, się wcielić w rolę twardego detektywna Maxa Payne'a, który po stracie swojej ukochanej rodziny poprzysięga zemstę przestępcze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?