Marvel's Avengers straciło kreatywnego dyrektora

Studio odpowiedzialne za Marvel's Avengers straciło jednego z kluczowych pracowników. Przeszedł on do studia Naughty Dog. Na razie nie wiemy czym będzie się zajmował.

@ 20.04.2021, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Avengers straciło kreatywnego dyrektora

Marvel's Avengers to całkiem niezła, choć niedopracowana produkcja. Tytuł ciągle jest rozwijany, ale mimo wszystko traci kolejnych deweloperów. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jego kreatywny dyrektor, Shaun Escayg, postanowił zrezygnować z piastowanego w Crystal Dynamics stanowiska i powrócić do niegdysiejszego pracodawcy, studia Naughty Dog.

Wieść o swoim odejściu Shaun Escayg przekazał nam za sprawą Twittera. Napisał on, że opuścił Crystal Dynamics i dołączył do Naughty Dog, w którym wcześniej pełnił rolę dyrektora scenek przerywnikowych dla The Last of Us oraz Uncharted 4. Następnie zajął się też dyrekcją Zaginionego Dziedzictwa, które było jedną z ciekawszych odsłon cyklu Uncharted, mimo że mamy w nim do czynienia z całkiem innym bohaterem.

Marvel's Avengers dostępne jest na rynku od sierpnia 2020 roku, a bawić można się w nie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Wydawca gry, Square Enix, ciągle udostępnia nową zawartość dla niego, ale nie sposób nie dostrzec, że zainteresowanie produkcją jest raczej znikome. Jeśli nic się nie zmieni, wkrótce zostanie ona porzucona.

Co do Shauna Escayga, ciekawe czy jego zatrudnienie ma związek z doniesieniami o tym, że Naughty Dog opracowuje remake pierwszego The Last of Us.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:57, 20.04.2021
Dobrze zrobił, tego tytułu i tak nie da się już uratować.