Twórcy Immortals: Fenyx Rising chcą, by była to seria

Deweloperzy Immortals: Fenyx Rising nie chcieliby tylko jednorazowej przygody z wykreowanym przez siebie światem. Mają nadzieję, że będzie to początek cyklu.

@ 19.04.2021, 20:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Immortals: Fenyx Rising chcą, by była to seria

Immortals: Fenyx Rising to całkiem niezła gra akcji, opracowana przez firmę Ubisoft. Jeden z jej twórców, Julien Galloudec, chciałby projekt nadal rozwijać i liczy na to, że będzie to nie tylko jednorazowa przygoda, ale cała seria. Na razie nie wiemy jednak czy tytuł poradził sobie na tyle dobrze, by Francuzi byli skłonni do dalszego inwestowania w niego. Jeśli na siebie zarobił, kontynuacja jest bardzo prawdopodobna.

Julien Galloudec, dyrektor Immortals: Fenyx Rising, rozmawiał niedawno z redakcją Nintendo Everything, a podczas wywiadu powiedział słów kilka na temat przyszłości gry. On i jego ekipa mają nadzieję, że uda im się rozszerzyć opracowane przez siebie uniwersum i zaprezentować nam więcej opowieści.

"Przez długi czas skupialiśmy się na tym, by przygotować coś świetnego, a gdy otrzymaliśmy okazję opracowania czegoś nowego, natychmiast zaczęliśmy rozmyślać o czymś większym oraz o tym, czy możemy zamienić to w całkiem nową markę, ale dopiero zastanawiamy się nad tym, jak rozszerzyć to uniwersum".

"Jeśli chodzi o wsparcie popremierowe, obecnie pracujemy nad DLC i to był początek 'Okey, teraz możemy sprawdzić innych bogów, możemy sprawdzić inne mitologie'. Możemy rozszerzyć to uniwersum o nowe postaci, nowe lokacje i nowe opowieści. Obecnie się tym zajmujemy, upewniając się, że gra jest świetna oraz że mamy świetne DLC, ale finalnie wszystko jest w rękach graczy. Mamy nadzieję, że ludzie spróbują tego, co przygotowaliśmy, a to da nam okazję do dalszego rozwoju marki, na to liczymy".

Immortals: Fenyx Rising dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Trzeci dodatek dla niego, The Lost Gods, zadebiutuje 22 kwietnia. Jeśli rozważacie zabawę na komputerze osobistym, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe tego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:01, 20.04.2021
Ja tej gry nie widzie jako serii, szczerze miałem nadzieję, że ta gra będzie jednostrzałowcem, a nie tasiemcem.
0 kudosGuilder   @   22:02, 20.04.2021
Kolejna seria, na której można udoskonalać techniki recyklingu i kopiowania?
Ubisoft, Ubisoft never changes...