Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów opóźnione

Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów miało trafić w ręce graczy pod koniec kwietnia 2021 roku. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, premiera dodatku została przesunięta. Na szczęście obsuwa nie będzie szczególnie dotkliwa.

@ 15.04.2021, 13:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów opóźnione

Nieciekawe wieści docierają do nas z firmy Ubisoft. Wydawca poinformował za sprawą Twittera, że dodatek dla Assassin's Creed: Valhalla, czyli Gniew Druidów, nie zadebiutuje zgodnie z planem, czyli 29 kwietnia. Deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie wszystkiego, przez co datę premiery DLC przesunięto na dzień 13 maja. Wówczas trafi on w ręce posiadaczy podstawki na każdej z jej platform docelowych.

Gniew Druidów top pierwsze rozszerzenie przeznaczone dla Assassin's Creed: Valhalla. Zaprezentuje ono całkiem nową opowieść skupiając się na tytułowych druidach oraz galijskich mitach i folklorze. Zadaniem gracza będzie przemierzanie nawiedzonych lasów oraz wielu innych obszarów, będących pod wpływami galijskich królów. Całość, trzeba przyznać, zapowiada się bardzo ciekawie, choć nadejdzie z lekkim opóźnieniem.

Zgodnie z tym, co napisano na Twitterze, nowa premiera Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów zaplanowana została na 13 maja, czyli mniej więcej dwa tygodnie później, niż planowano. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe tego wariantu. Pamiętajcie też, że na naszych łamach znajdziecie recenzję oraz rozbudowany poradnik podstawki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X