Cyberpunk 2077 otrzymało patch 1.21

W sieci pojawiła się kolejna aktualizacja gry Cyberpunk 2077. Łatka jest sporo mniejsza od poprzedniej, ale i tak ważna, bo usuwa błędy, jakie twórcy dostrzegli w misjach oraz wirtualnym świecie.

@ 15.04.2021, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 otrzymało patch 1.21

Studio CD Projekt RED regularnie aktualizuje swoje ostatnie dzieło, Cyberpunk 2077. Najnowszy patch przeznaczony dla gry, oznaczony numerem 1.21, jest już dostępny na PC oraz konsolach, a jako że usuwa on naprawdę sporo błędów w misjach, koniecznie go zaaplikujcie.

Najwięcej zmian dostrzec można w samych misjach oraz w świecie Night City. Jeśli chodzi o misje, twórcy usunęli różne błędy i niedociągnięcia, mogące zablokować nam postępy. Skrypty w questach powinny działać lepiej, dzięki czemu bez komplikacji przebrniemy zarówno przez zadania główne, jak i poboczne.

Programiści Cyberpunk 2077 poświęcili też nieco czasu na poprawę stabilności działania gry, a także zwiększenie jej wydajności. Powinna się ona teraz znacznie rzadziej zawieszać, a przy okazji działać będzie lepiej na słabszych podzespołach oraz konsolach poprzedniej generacji.

Aktualizacja 1.21 jest już dostępna do pobrania, a kolejne są w drodze. CD Projekt RED potwierdziło niedawno, że nie zamierza porzucić Cyberpunk 2077. Celem deweloperów jest dalsze usprawnianie projektu, a także dodawanie do niej nowej zawartości. Ma się on sprzedawać przez wiele lat, a nie tylko w kilka tygodni po premierze.

W Cyberpunk 2077 zagrać można obecnie na PC oraz konsolach. Jeśli zamierzacie bawić się na komputerze, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe tego wariantu.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?