Final Fantasy VII Remake Intergrade - mnóstwo zdjęć z produkcji Square Enix

Final Fantasy VII Remake Intergrade to rozbudowana wersja remake'u, która wkrótce trafi w ręce posiadaczy konsol nowej generacji. Wydawcą jest oczywiście Square Enix.

@ 15.04.2021, 11:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Final Fantasy VII Remake Intergrade - mnóstwo zdjęć z produkcji Square Enix

Square Enix ujawniło nowe szczegóły dotyczące Final Fantasy VII Intergrade, ulepszonej i rozszerzonej wersji docenionego przez krytyków i nagradzanego Final Fantasy VII Remake, która ma trafić na konsolę PlayStation 5. Zespół opublikował oficjalny tytuł nowego rozdziału, w którym Yuffie występuje jako dodatkowa postać, i przedstawił nowe informacje o niej samej.

Gracze mogą z niecierpliwością oczekiwać wykorzystania charakterystycznego stylu walki Yuffie, gdy będą infiltrować mroczne Shinra Corporation, aby ukraść potężną materię i przywrócić chwałę swojej ojczyźnie. Yuffie błyszczy zarówno w walce w zwarciu, jak i na odległość. Jako członkini elitarnego korpusu agentów ninja, Wutai, jej Limit Break pozwala jej rzucać we wrogów kultową, masywną, gwiazdą. W tym czasie jest też w stanie atakować z bardzo dużego dystansu. Zdolności bohaterki można ponadto wzmocnić umiejętnością Elemental Ninjutsu, która pozwala atakować dodatkowo magiami żywiołów.

Final Fantasy VII Remake Intergrade wykorzystuje sprzęt najnowszej generacji, wprowadzając wiele ulepszeń graficznych, a także modyfikacji do rozgrywki na PS5. Gracze, którzy kupili Final Fantasy VII Remake na PlayStation 4, będą mogli pobrać bezpłatną aktualizację, która będzie zawierała wszystkie opracowane przez twórców usprawnienia.

Final Fantasy VII Remake Intergrade będzie dostępne jako fizyczna i cyfrowa edycja standardowa oraz jako cyfrowa edycja deluxe w PlayStation Store już 10 czerwca 2021 r. Cyfrowa edycja deluxe gry ma zawierać ścieżkę dźwiękową z utworami muzycznymi oraz cyfrowy artbook zawierający grafiki koncepcyjne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?