Twórcy Cyberpunk 2077 nie zamierzają porzucić gry

W najbliższych miesiącach Cyberpunk 2077 otrzymać ma zarówno liczne aktualizacje, jak i sporo nowej zawartości. Na razie nie znamy jednak konkretów poszczególnych dodatków.

@ 14.04.2021, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Cyberpunk 2077 nie zamierzają porzucić gry

Premiera Cyberpunk 2077 na pewno nie przebiegła tak, jak życzyli sobie tego pracownicy CD Projekt RED. Mimo sporej liczby kontrowersji, deweloperzy nie zamierzają porzucić swojego projektu. Chcą go nadal rozwijać, a finalnie osiągnąć poziom doszlifowania, jaki znamy z Wiedźmina 3. Potwierdził to szef firmy, Adam Kicinski, w jednym z wywiadów dla portalu Reuters.

"Nie widzę opcji na to, byśmy porzucili Cyberpunk 2077. Jesteśmy przekonani, że możemy doprowadzić grę do takiego stanu, z jakiego będziemy dumni, a z tego względu będzie się ona sprzedawać przez wiele lat", powiedział Kiciński.

Co ważne, nie chodzi w tym przypadku wyłącznie o poprawki błędów, ale także o nową zawartość. CD Projekt RED planuje w najbliższych miesiącach nadal bardzo intensywnie pracować przy Cyberpunk 2077. Z tego względu wiele niedociągnięć niebawem odejdzie w niepamięć, a przy okazji dostaniemy zarówno darmowe, jak i płatne DLC. Niektóre rozszerzenia mają zapewnić nam dodatkowe fragmenty opowieści, inne zaś dodadzą nowe rozwiązania.

Cyberpunk 2077 dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One, a w niedalekiej przyszłości projekt będzie dostępny też na konsolach nowej generacji. Jeśli zamierzacie grać na PC, pamiętajcie, by sprawdzić wymagania sprzętowe tego wariantu.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslogan23   @   17:38, 14.04.2021
Panie Kiciński mniej bicia piany a więcej pracy. Bo na razie tylko pan gada i gada.