Oficjalne porównanie Mass Effect: Legendary Edition z wydaniem standardowym

Firma Electronic Arts opublikowała w sieci materiał filmowy, na którym widzimy jak dokładnie zmodyfikowane zostało Mass Effect: Legendary Edition w stosunku do wydań sprzed lat.

@ 14.04.2021, 13:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Oficjalne porównanie Mass Effect: Legendary Edition z wydaniem standardowym

Studio BioWare opublikowało w sieci materiał filmowy, na którym zobaczyć możemy co dokładnie uległo zmianie w Mass Effect: Legendary Edition, w stosunku do tego, co mogliśmy oglądać podczas zabawy w poszczególne odsłony trylogii Mass Effect. Różnic jest dość sporo, mimo że przecież nie mamy do czynienia z remakiem, ale z remasterem. Samodzielnie grę będziecie mogli sprawdzić już w przyszłym miesiącu.

Na potrzeby Mass Effect: Legendary Edition ekipa z BioWare podrasowała środowisko, postaci, efekty specjalne oraz oczywiście rozdzielczość. Szybko dostrzec można też poprawione materiały, a także efekty cząsteczkowe, dzięki którym wybuchy, płomień itd. prezentują się znacznie lepiej niż dotychczas. Nie sposób nie zwrócić również uwagi na bardziej realistyczne odbicia, tudzież skórę. Na wszystkim widać po prostu więcej szczegółów.

Premiera Mass Effect: Legendary Edition zaplanowana została na 14 maja, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Za sprawą wstecznej kompatybilności możliwa będzie też oczywiście rozgrywka na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie grać na PC, sprawdźcie wymagania sprzętowe tego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:50, 14.04.2021
Ooo, zniknęły "ząbki" z modeli postaci Uśmiech