Mass Effect: Legendary Edition ozłocone; premiera już niebawem

Wygląda na to, że data premiery Mass Effect: Legendary Edition jest niezagrożona. Gra została ukończona i trafi na półki sklepowe w okolicy połowy maja.

@ 13.04.2021, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mass Effect: Legendary Edition ozłocone; premiera już niebawem

Premiera Mass Effect Legendary Edition na PC (sprawdźcie wymagania sprzętowe), PS4 oraz Xboksie One zaplanowana została na 14 maja. Mimo że w ostatnim czasie często mówi się o opóźnieniach, tym razem do takowego nie dojdzie. Studio BioWare opublikowało bowiem na Twitterze informację o tym, że prace nad projektem dobiegły końca, co oznacza, że już nic nie powinno przeszkodzić mu w drodze na półki sklepowe, wirtualne oraz klasyczne.

Dyrektor projektu Mass Effect Legendary Edition zadeklarował na Twitterze, że gra uzyskała status złoty. Oznacza to oczywiście, że zdobyła wszelkie potrzebne certyfikaty i zostanie dopuszczona do sprzedaży. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że do premiery pozostało nieco ponad miesiąc, można się już zacząć ekscytować. Szczególnie że w jednym zestawie otrzymamy całą - lekko podrasowaną - trylogię Mass Effect.

Mass Effect Legendary Edition zapowiedziane zostało w listopadzie 2020 roku. Pakiet, jak wspomniałem, zawiera wszystkie trzy części cyklu Mass Effect, których głównym bohaterem jest komandor Shepard. Każda została zaktualizowana, a także uzupełniona o wszelkie dodatki i rozszerzenia. Za sprawą modyfikacji graficznych na ekranie ujrzymy nie tylko wyższą rozdzielczość, ale także lepsze tekstury i modele postaci.

Na koniec warto wspomnieć, że BioWare pracuje już nad kolejną odsłoną serii Mass Effect. Jej premiery oczywiście nie ujawniono, ale z dotychczas opublikowanych doniesień wynika, że mocno będzie ona związana z oryginalną trylogią oraz jej bohaterami. Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosshuwar   @   17:39, 13.04.2021
Super... tyle że od zeszłego roku nawet ZŁOTO już nic nie znaczy Puszcza oko