Zobaczcie kolejne minuty z Diablo II: Resurrected

Diablo II: Resurrected miało ostatnio testy alpha i trzeba przyznać, że na porównaniu z oryginałem wypada cudownie.

@ 12.04.2021, 19:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Zobaczcie kolejne minuty z Diablo II: Resurrected

W sieci pojawiło się mnóstwo materiałów z gry Diablo II: Resurrected, czyli odrestaurowanej wersji hitu sprzed wielu, wielu lat od Blizzard Entertainment.

Nie tak dawno publikowaliśmy porównanie oryginalnego Diablo II z wydaniem Resurrected, które przygotowało Gamespot - tutaj. Dzisiaj w Internecie możemy sprawdzić kolejne materiały z nadchodzącej produkcji. Konkretne kilkadziesiąt filmów z rozgrywką, które pokazują, z jaką grą mamy do czynienia.

Na tym porównaniu dobitnie widać, jak przez te wszystkie lata Diablo II się postarzało. Jak rozwinęła się branża gier wideo i w którą stronę poszła. Rozwinęła się grafika, która wiele lat temu była na  zupełnie innym poziomie. Blizzard odrestaurował swój najlepszy tytuł i pokazuje, jak mogą wyglądać dzisiaj projekty z tamtych lat.

Poniżej możecie zobaczyć i sami ocenić, czy jakość grafiki Wam odpowiada i w jakim stopniu widzicie różnicę. Jest wiele zdjęć oraz wideo. To jak, czekacie razem z nami na pełną wersję gry?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?