Diablo II: Resurrected porównane z oryginalnym Diablo II sprzed lat

Wygląda na to, że w Diablo II: Resurrected znajdziemy sporo zmian w stosunku do oryginału. Deweloperzy przygotowują solidny remake, a nie remaster, w którym podrasowane są tylko tekstury oraz modele postaci.

@ 12.04.2021, 10:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo II: Resurrected porównane z oryginalnym Diablo II sprzed lat

Techniczna alfa do Diablo 2 Resurrected jesępna tylko dla nielicznych, którzy mają do niej dostęp przez Battle.net na PC. Jedną z jej kluczowych cech jest możliwość płynnego przełączania się między odnowioną, a oryginalną oprawą za pomocą naciśnięcia jednego klawisza. Przechodząc między ulepszoną grafiką HD na panoramicznym ekranie 16: 9, a klasyczną w proporcjach 4: 3, można zauważyć, jak bardzo Diablo 2 się zestarzało.

Rozgrywka została przechwycona na PC przy użyciu możliwości zmiany stylu wizualnego. Zobaczysz ponownie wykonane zasoby, zaktualizowane animacje i większą liczbę klatek podczas korzystania z trybu wizualnego opracowanego na potrzeby Resurrected. Jako że obie wersje gry istnieją jednocześnie, podstawowa rozgrywka pozostaje nienaruszona.

Oprócz ulepszonego interfejsu użytkownika i kilku zmian poprawiających jakość, Diablo 2 Resurrected będzie działać dokładnie tak, jak pamiętamy to sprzed lat. Widać to na przykładzie rozgrywki Czarodziejką na poniższym filmie, ze wszystkimi znanymi mechanikami i systemami, które uczyniły ten tytuł klasykiem.

Diablo 2 Resurrected ma zostać wydane w 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch. Blizzard ma również zaplanowaną fazę beta przed premierą, więc więcej osób będzie mogło wypróbować ten remake.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?