Cliff Bleszinski, twórca Gears of War, może wrócić do robienia gier wideo

Cliff Bleszinski po nieudanym Lawbreakers odszedł z gamingu, ale jest szansa, że powróci. Z jego wypowiedzi wynika, że nie może się doczekać ujawnienia kolejnego projektu.

@ 08.04.2021, 19:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne, switch, ps5, xbox x/s

Cliff Bleszinski, twórca Gears of War, może wrócić do robienia gier wideo

Weteran gier komputerowych, Cliff Bleszinski, wspomina o czymś nowym na Twitterze, ale projektant Gears of War i Lawbreakers jest wciąż nie do końca pewny, czy na ten moment chce o tym rozmawiać dokładniej.

Deweloper opublikował również kolejny tweet, najwyraźniej pobudzony szalonymi spekulacjami, niejako potwierdzając, że pracuje nad nowym projektem. Stwierdził on: "Pamiętajcie, że niekoniecznie musi to być gra wideo".

Ale co to może być? Prawie na pewno nie jest to nic związanego z serią Gears of War, ponieważ cykl jest teraz w rękach studia The Coalition, będącego częścią Microsoftu. Poza tym, jak dodał Bleszinski w odpowiedzi do obserwatora, w grze nie ma pił łańcuchowych. Zatem to z pewnością nie kolejna odsłona przygód Marcusa i spółki.

Cliff Bleszinski, którego możecie również znać pod pseudonimami CliffyB lub Dude Huge z początku XXI wieku, zyskał sławę w branży gier, jako główny projektant Gears of War. Od tego czasu pracował nad wieloma innymi produkcjami - w tym nieudanymi Lawbreakers i Radical Heights - zanim zrobił sobie przerwę w 2018 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?