Godfall otrzyma niebawem matchmaking

Deweloperzy Godfall przygotowują system dobierania graczy. Dzięki niemu zabawa sieciowa będzie bardziej porywająca i dostępna także dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z grą.

@ 08.04.2021, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Godfall otrzyma niebawem matchmaking

Godfall to jedna z gier ekskluzywnych - a przy okazji tytułów premierowych - dla konsoli PlayStation 5. Mimo że projekt oferuje naprawdę świetny system walki, dość schematyczna rozgrywka sprawia, że szybko potrafi znużyć grającego, a dotychczasowy brak matchmakingu dodatkowo negatywnie wpływał na zabawę. Wkrótce ma się to jednak zmienić, albowiem deweloperzy planują sporą aktualizację.

Counterplay Games ujawniło, że w nadchodzących miesiącach do Godfall dodany zostanie system matchmakingu. Twórcy następnie "monitorować będą sytuację i implementować ewentualne zmiany na podstawie opinii graczy". W tym momencie nie wiemy niestety kiedy system trafi do gry, ale studio obiecuje, że nastąpi to w nadchodzących miesiącach. W międzyczasie mamy też otrzymać pierwszy płatny dodatek.

Godfall dostępne jest obecnie na PlayStation 5 oraz PC. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie jednak w jej przypadku, że tytuł w ostatnich miesiącach bezustannie był aktualizowany, a w rezultacie może dość znacznie różnić się od tego, co dostaliśmy na premierę. Jeśli planujecie grać na PC, zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi tego wariantu.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?