Zapowiedziano Abandoned - pierwszooosbowy survival dla PlayStation 5

Abandoned to całkiem ciekawie zapowiadający się horror, tudzież thriller, z elementami survivalu. Na razie mamy tylko zajawkę, ale niebawem powinien trafić do sieci także konkretniejszy zwiastun.

@ 08.04.2021, 11:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Zapowiedziano Abandoned - pierwszooosbowy survival dla PlayStation 5

Lubimy marki sprawdzone, bo wiemy czego się po nich spodziewać. Równie ważne są jednak całkiem nowe projekty, wszak stanowią powiew świeżości i często oferują coś, czego wcześniej nie doświadczyliśmy. Do tej drugiej kategorii należy przedsięwzięcie, które przed kilkoma godzinami zapowiedziane zostało za sprawą blogu PlayStation - pierwszooosobowy survival zatytułowany Abandoned.

Abandoned będzie całkiem nową marką, a jego premiera nastąpi pod koniec 2021 roku. Aby uświetnić zapowiedź gry, jej deweloperzy przygotowali krótką zajawkę, którą znajdziecie poniżej. Jako że nie zdradzono żadnych konkretów, praktycznie nic więcej dla Was nie mamy. Wiemy jedynie, że tytuł nastawiono na survival oraz, że akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby.

Na zajawce widać, że główny bohater - mężczyzna - budzi się w jakimś tajemniczym lesie. Od tej pory musi spróbować przetrwać, a przy okazji dowiedzieć się co konkretnie zaszło i dlaczego ściółka robiła mu za pościel. Klimat grozy zdaje się tu być dość gęsty, a oprawa jest fotorealistyczna. Bardziej konkretny gameplay mamy jednak otrzymać w niedalekiej przyszłości.

Abandoned dostępne będzie wyłącznie na PlayStation 5, a jego premiera odbędzie się w czwartym kwartale 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:51, 10.04.2021
Super ! Uśmiech kolejna ciekawa zapowiedz od sony Szczęśliwy