E3 2021 oficjalnie staje się imprezą online i odbędzie się w połowie czerwca

Jeżeli liczyliście na prawdziwe targi Electronic Entertainment Expo w tym roku, to zapomnijcie. Tegoroczne E3 - ze względu na pandemię COVID-19 - będzie transmisją na żywo.

@ 06.04.2021, 20:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

E3 2021 oficjalnie staje się imprezą online i odbędzie się w połowie czerwca

Poznaliśmy oficjalną datę wydarzenia internetowego E3 2021, czyli kultowych targów, które nie odbędą się z powodu pandemii koronawirusa w tradycyjnej formie. Zarezerwujcie sobie czas w połowie czerwca na mnóstwo transmisji na żywo.

Entertainment Software Association oficjalnie ujawniło swoje plany zorganizowania wirtualnego E3 w tym roku, deklarując, że impreza odbędzie się nieco wcześniej, niż zakładały poprzednie raporty: między 12 a 15 czerwca tego roku. W komunikacie prasowym ESA potwierdziło, że kilku wydawców już wyraziło chęć wzięcia udziału, w tym Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, Koch Media a więcej ma zostać ogłoszonych wkrótce.

Ciekawa jest sprawa Sony, ponieważ właściciel platformy PlayStation obecnie nie jest wymieniony jako uczestnik. Na razie będziemy musieli poczekać na ruch japońskiego giganta. Czy to w ogóle prawdopodobne, aby na temat PlayStation 5 nie pojawiło się nic, głównie ekskluzywnego, na targach, a firma chciała zrobić własną imprezę? Wszystko jest w dzisiejszych czasach możliwe, a na własnym wydarzeniu nie dzielisz się czasem i ekspozycją z innymi - czyt. konkurencją.

Transmisja wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich oczywiście nieodpłatnie. Wkrótce ma zostać ujawnionych więcej szczegółów na temat E3 2021. Pytanie tylko, czy to nadal E3, czy może już tylko zbiór konferencji w sieci?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:16, 08.04.2021
To było oczywiste że nie będzie normalnej wersji E3 tylko online tak jak rok temu.