Oddworld: Soulstorm ma dziś premierę

Oddworld: Soulstorm dostępne jest od dziś na PC (tylko w sklepie Epic), PS4 oraz PS5. W przypadku ostatniej z wymienionych platform zagracie za darmo, jeśli macie wykupioną subskrypcję PlayStation Plus.

@ 06.04.2021, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Oddworld: Soulstorm ma dziś premierę

Oddworld: Soulstorm zapowiedziano dość dawno, ale wyczekiwanie na tę dość ciekawie zapowiadającą się platformówkę wreszcie dobiegło końca. Premiera Oddworld: Soulstorm zaplanowana została na dziś, a zatem jeśli chcecie zagrać, możecie to już zrobić na PC, PS4 oraz PS5. W przypadku wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.

Za Oddworld: Soulstorm odpowiada studio Oddworld Inhabitants. Akcja projektu toczy się natychmiast po finalne scenariusza z Oddworld: New ‘n’ Tasty, a główny bohater, Abe, ma za zadanie uratowanie Mudokonów - w sumie w grze znajdziemy ich aż 1400 sztuk. Po złączeniu sił z innymi przedstawicielami naszej rasy, musimy zmierzyć się z okrutnym Magogiem i jego poplecznikami.

Scenariusz opracowany na potrzeby Oddworld: Soulstorm wymaga około 20 godzin wolnego czasu, a w trakcie zabawy rozgrywka regularnie ma nas zaskakiwać. Akcję obserwujemy z boku, bawiąc się w rozdzielczości 1440p na PlayStation 5 oraz 1080 na PlayStation 4. W przypadku next-gena Sony wyższa jest też płynność, albowiem programistom udało się dobić do 60 klatek na sekundę.

Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy Oddworld: Soulstorm. Pamiętajcie, że gra dostępna jest za  darmo dla posiadaczy PlayStation 5 w kwietniowym PS Plus.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?