Prace nad drugim sezonem serialu Wiedźmin najwyraźniej zostały zakończone

Drugi sezon serialu Netfliksa o przygodach Geralta został prawdopodobnie skończony, przynajmniej jeśli chodzi o zdjęcia. Teraz Netflix zajmie się zmontowaniem i edycją, a także efektami specjalnymi.

@ 02.04.2021, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Prace nad drugim sezonem serialu Wiedźmin najwyraźniej zostały zakończone

Wygląda na to, że zakończyły się prace nad zdjęciami drugiego sezonu serialu The Witcher. Wspomniały na ten temat dwie osoby, w tym fryzjerka i charakteryzatorka, Jacqueline Rathorne, która napisała na swoim story na Instagramie, że ogarnęli już niemalże drugi sezon Wiedźmina.

Historia została opublikowana w środę i od tego czasu oczywiście wygasła, ale IGN uchwycił obraz ze szczegółami. Prawdopodobnie filmowanie zakończy się oficjalnie 1 kwietnia, czyli wczoraj. Nie oznacza to oczywiście, że sezon drugi będzie miał premierę wkrótce. Wciąż wymagana jest dodatkowa obróbka. Inna osoba z ekipy filmującej, Lauren S. Hissrich, nawiązała do drugiego sezonu w tweecie, w którym powiedziała, że przez to wszystko zapuściła wiele nowych siwych włosów. Niczym Geralt!

Był to bardzo długi okres produkcji drugiego sezonu serialu, ponieważ zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2020 roku. Produkcja musiała zostać wstrzymana z powodu pandemii, a zmiana harmonogramu oznaczała, że aktor Thue Rasmussen musiał opuścić obsadę i ktoś inny pojawił się na pokładzie, aby zagrać Eskela.

Daty premiery drugiego sezonu Wiedźmina nie ujawniono, ale prawdopodobnie nastąpi ona później, niż oczekiwano. Wszystkiemu winne są problemy produkcyjne spowodowane pandemią. Co ciekawe, z uwagi na zainteresowanie, Netflix chce zrobić prequel historii Geralta zatytułowany Blood Origin.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   16:05, 02.04.2021
Na Netflixie chyba już tylko na ten serial czekam. Na tą chwilę zawiesiłem abonament.