Premiera filmu Resident Evil przełożona na listopad

Fani filmów na bazie Resident Evil będą musieli poczekać do listopada na premierę najnowszej produkcji.

@ 02.04.2021, 10:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera filmu Resident Evil przełożona na listopad

Nadchodzący restart filmu Resident Evil, teraz zatytułowany Resident Evil: Welcome to Raccoon City, został opóźniony o kilka miesięcy. Będzie on wydany dopiero w listopadzie.

Wiadomość została po raz pierwszy ujawniona przez Variety, które twierdzi, że Sony Pictures postanowiło opóźnić datę premiery filmu z pierwotnie planowanej wrześniowej. Dlaczego? Pewnie dlatego, iż Disney planuje wydać w tym okresie film Marvela Shang-Chi i legendę o dziesięciu pierścieniach. Sony najwyraźniej nie chce konfrontować się z marką MCU i woli poczekać, aż walka o widza nie będzie aż tak trudna. Oficjalne konto filmu na Twitterze potwierdziło zmianę daty, modyfikując biografię, która zawiera teraz nowy termin: 24 listopada.

W filmie Resident Evil: Welcome to Raccoon City zagra Kaya Scodelario jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen jako Jill Valentine, Robbie Amell jako Chris Redfield i Avan Jogia jako Leon S Kennedy. Historia ma opowiadać fabułę dwóch pierwszych gier z serii, świętując 25-lecie cyklu w tym roku.

Warto również dodać, że w świecie gier szykuje się pokaz Resident Evil, który odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, czyli przed premierą Resident Evil Village.


Sprawdź także:
Resident Evil: Village

Resident Evil: Village

Premiera: 07 maja 2021
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Resident Evil: Village to ósma pełnoprawna odsłona kultowej już serii przygodowych gier akcji. Za projekt, tradycyjnie, odpowiada wewnętrzne studio firmy Capcom, które zn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:05, 06.04.2021
Szkoda, że trzeba aż do Listopada czekać, jestem bardzo ciekaw tego filmu. Ale chyba gdzieś po drodze wychodzi animowana część na Netflixie więc nie jest źle Dumny