Twórcy Life is Strange, DONTNOD Entertainment, wydadzą w trzy lata pięć nowych gier

Studio DONTNOD Entertainment w wypuszczonym na potrzeby francuskiego rynku przeglądzie działalności gospodarczej ogłosiło, że w okresie od roku 2022 do 2025 ma zamiar samodzielnie wydać pięć nowych gier!

@ 01.04.2021, 08:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Twórcy Life is Strange, DONTNOD Entertainment, wydadzą w trzy lata pięć nowych gier

Studio DONTNOD Entertainment ma duże plany wobec swoich marek. Niezależne francuskie studio ma w okresie od 2022 do 2025 roku samodzielnie wydać pięć swoich nowych gier. A to oznacza, że prawdopodobnie nie będzie kontynuacja żadnej z dotychczas opublikowanych marek (te są z reguły w rękach wydawców).

W sieci udostępniony został przegląd działalności gospodarczej firmy DONTOND Entertainment, jednego z bardziej cenionych deweloperów w branży. Choć nie wszystkie publikowane przez niego pozycje przyjęły się doskonale wśród graczy i recenzentów (chociażby najnowsze dzieło, Twin Mirror; więcej o nim możecie przeczytać w naszej recenzji), to reputacja francuskiego studia nie została na razie mocno nadszarpnięta.

Cieszy zatem ostatni akapit we wspomnianym przeglądzie, który mówi o wydaniu samodzielnie przez DONTOD pięciu nowych gier na przestrzni tylko trzech lat (od roku 2022 do 2025)! I, co ciekawe, nie wlicza się tutaj nowy projekt opracowywany we współpracy z firmą Focus Home Interactive, zapowiedziany po sukcesie (milion sprzedanych egzemplarzy) przygodowej gry akcji z elementami RPG - Vampyr.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   20:32, 01.04.2021
W 3 lata pięć nowych gier? To chyba nie będą produkcję wysokobudżetowe.
0 kudosTheCerbis   @   10:25, 02.04.2021
Co za dużo, to niezdrowo... A przynajmniej tak mówią. Lubię DONTNOD, ale nie jestem pewny, czy wypuszczanie takiej ilości gier w tak krótkim czasie jest dobrym pomysłem.