Dzisiaj prezentacja dodatku The Elder Scrolls Online: Blackwood

Dzisiaj, 31 marca, o godzinie 21 na kanale na Twitchu Bethesda Softworks Polska rozpocznie się trzydniowe wydarzenie poświęcone najnowszemu dodatkowi do The Elder Scrolls Online - Blackwood.

@ 31.03.2021, 13:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Dzisiaj prezentacja dodatku The Elder Scrolls Online: Blackwood

Dziś, 31 marca, na kanale Bethesda Softworks Polska na platformie Twitch.tv rozpocznie się stream inaugurujący cykl wydarzeń poświęconych najnowszemu dodatkowi  do The Elder Scrolls Online - Blackwood. Dokładnie o godzinie 21 polskiego czasu rozpocznie się transmisja wprowadzająca graczy do nadchodzącego DLC do TESO.

The Elder Scrolls Online: Blackwood to drugi dodatek z czteroczęściowego rozdziału Wrota Oblivionu - nowej, całorocznej przygody TESO. Dwa tygodnie temu, w połowie marca, swoją premierę miało pierwsze rozszerzenie, Flames of Ambition, i 29. aktualizacja rozpoczynające całe przedsięwzięcie. Blackwood z kolei pełni centralny punkt na mapie drogowej The Elder Scrolls w 2021 roku.

Oprócz dzisiejszego streama, Bethesda zaplanowała również atrakcje na kolejne dni. 1 kwietnia również o godzinie 21 rozpocznie się kolejna transmisja (już wyłącznie po angielsku), tym razem poświęcona zaprezentowaniu nowej tytułowej krainy, która w dodatku Blackwood będzie miała swoją premierę. Dzień po niej zaś (o 20:00) nastąpi podsumowanie całej akcji. Wszystko odbywać się będzie na kanale Bethesda Softworks Polska na Twitchu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?