Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma w tym roku next-genową aktualizację

Dzięki aktualizacji, Wiedźmin 3: Dziki Gon działać będzie lepiej na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Paczka ze zmianami ma trafić w ręce graczy w drugiej połowie 2021 roku, choć w tym momencie nie sposób powiedzieć co dokładnie będzie zawierać.

@ 31.03.2021, 09:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma w tym roku next-genową aktualizację

Wielu graczy czeka na pewno na aktualizację Wiedźmin 3: Dziki Gon przeznaczoną dla konsol nowej generacji. CD Projekt RED ujawniło, że odpowiednia paczka plików trafi do nas jeszcze w tym roku, choć w chwili obecnej nie wiemy kiedy dokładnie będzie miało to miejsce. 

Podrasowany wariant Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępny oczywiście dla posiadaczy PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. Z planów dewelopera wynika, że aktualizacja zostanie udostępniona w drugiej połowie 2021 roku, co potwierdził PR manager firmy, Radek Grabowski.

CD Projekt RED nie ujawniło niestety co konkretnie ulegnie zmianie. Jeśli mielibyśmy spekulować, założyłbym wyższą rozdzielczość ekranu, więcej klatek na sekundę, a być może również podrasowane nieco efekty specjalne. Nie nastawiałbym się raczej na całkiem nowe tekstury, tudzież modele postaci, ale kto wie...

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępne jest obecnie na PC, PS4, Switchu oraz Xboksie One. Jeśli gracie, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X