Nowa aktualizacja Spider-Man: Miles Morales wprowadza deformację mięśni

Chodzi o to, że podczas poruszania się głównym bohaterem Spider-Man: Miles Morales widzimy jak pracują jego mięśnie. Technologia dostępna jest jednak tylko na PlayStation 5.

@ 31.03.2021, 08:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Nowa aktualizacja Spider-Man: Miles Morales wprowadza deformację mięśni

Insomniac Games opublikowało w sieci kolejną aktualizację dla Spider-Man: Miles Morales. Prócz tego, że dodaje ona do gry niedostępny do tej pory kostium, wprowadza też zmiany wpływające na oprawę wizualną oraz usuwa dostrzeżone przez deweloperów błędy. Jedna z ciekawszych rzeczy zaaplikowanych za sprawą aktualizacji - choć tylko na PlayStation 5 - to realistyczna deformacja mięśni na wybranych kostiumach.

Deweloperzy w pełni postanowili zasymulować zachowanie kości oraz mięśni. W tym celu zastosowano technikę, która do tej pory wykorzystywana była wyłącznie w w filmach. Dzięki niej na kostiumach widoczna jest deformacja, co sprawia, że ruchy głównego bohatera wyglądają naturalniej i bardziej efektownie. Oczywiście zmiany najlepiej sprawdzić samemu, w trakcie rozgrywki.

Spider-Man: Miles Morales to jedna z najpopularniejszych gier przeznaczonych dla PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Tytuł sprzedał się w 2020 roku w nakładzie przekraczającym 4,1 mln egzemplarzy - biorąc pod uwagę obie platformy docelowe projektu. Edycja podstawowa, czyli Marvel's Spider-Man trafiła od premiery w 2018 roku w ręce ponad 20 milionów graczy. Popularność cyklu sprawia, że Sony na pewno pracuje już nad kontynuacją.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?