Hitman III - pierwsza misja w Dubaju zostanie udostępniona za darmo

Dubaj odwiedzicie kompletnie za darmo w grze Hitman III za pośrednictwem nadchodzącej aktualizacji.

@ 30.03.2021, 19:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - pierwsza misja w Dubaju zostanie udostępniona za darmo

IO Interactive ogłosiło, że udostępni każdemu pierwszy poziom Hitman III za darmo przez tydzień: od dziś do 5 kwietnia za pośrednictwem nowego pakietu startowego.

Pakiet będzie dostępny od dzisiaj (tj. 30 marca) i zapewni bezpłatny dostęp do misji z samouczka: ICA Facility. Będzie on również okresowo dawał dostęp do kilku innych poziomów z całej trylogii World of Assassination, z każdym postępem przenoszonym w całości jeżeli zdecydujecie się zakupić grę.

Co ciekawe, oficjalny wpis na blogu wspomina również, że pierwsza misja otwierająca Hitmana 2 - Nightcall - jest również dostępna w tym tygodniu. Jeżeli wcześniej nie importowaliście poziomów z poprzednich odsłon gry, to teraz możecie śmiało to zrobić i będą dostępne, w tym również wspomniana misja Nightcall.

Hitman III: Starter Pack, bo tak brzmi pełna nazwa tej opcji, jest już dostępny na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Fani, którzy już posiadają Hitman III, mogą z kolei patrzeć z niecierpliwością na nadchodzący sezon zawartości poświęconej Siedmiu grzechom głównym, o których pisaliśmy szerzej pod tym adresem.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?