Street Fighter V: w kwietniu Capcom ujawni kilka nowości

Capcom szykuje kilka zapowiedzi dotyczących Street Fighter V. Szczegóły mamy poznać w trakcie specjalnie przygotowanej transmisji.

@ 30.03.2021, 19:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4

Street Fighter V: w kwietniu Capcom ujawni kilka nowości

W związku z nowo rozpoczętym piątym już sezonem wsparcia, firma Capcom przygotowuje się do ogłoszenia kolejnych wiadomości dotyczących Street Fighter 5 w kwietniu podczas transmisji na żywo. Wcześniej japoński wydawca i deweloper ogłosił transmisję Champion Edition Spring Update, która odbędzie się 6 kwietnia o 18:00 naszego czasu.

Zgodnie z zapowiedzią, transmisja będzie zawierała aktualizacje niedawno wprowadzonego sezonu V, a także informacje o tym, czego możemy się spodziewać po nadchodzących postaciach do pobrania, czyli Rose i Oro, a także więcej nowości, które zostaną ogłoszone. Wygląda na to, że będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć Akirę i jeszcze niezapowiedzianą tajemniczą piątą postać w akcji.

Podobnie jak w przypadku wielu transmisji na żywo firmy Capcom, wydarzenie będzie można oglądać za pośrednictwem YouTube, Twitcha oraz Facebooka.

Czy możemy się spodziewać, że podczas tego eventu zostanie zapowiedziane szósty Street Fighter? Już wiele lat minęło od debiutu piątki. Z drugiej strony, Capcom lubi przez długi okres wspierać odsłony tej serii i wydawać później uaktualnione wersje. Warto jednak czekać i przekonać się, co dla nas przyszykował wydawca.


Sprawdź także:
Street Fighter V

Street Fighter V

Premiera: 16 lutego 2016
PC, PS4

Street Fighter V to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk. za produkcję jak zawsze odpowiada zespół firmy Capcom. W grze wcielamy się w wojowników biorą...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?