[Aktualizacja] Ratchet & Clank otrzyma aktualizację dla PlayStation 5

Łatka nie odmieni całkowicie gry, ale wprowadzi do niej nowy tryb działania, dzięki któremu podziwiać będziemy na ekranie aż 60 klatek na sekundę!

@ 01.04.2021, 09:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

[Aktualizacja] Ratchet & Clank otrzyma aktualizację dla PlayStation 5

Ostatnia odsłona cyklu Ratchet & Clank zadebiutowała w 2016 roku. Projekt stanowi swoisty remake pierwszej części popularnej serii, wprowadzający oczywiście garść zmian oraz nowych rozwiązań. Jako że jest on obecnie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, koniecznie dodajcie go do swojej biblioteki, jeśli macie nową platformę Sony przygotujcie się też na bardziej komfortową zabawę.

Studio Insomniac Games ujawniło, że Ratchet & Clank otrzyma w kwietniu aktualizację, która sprawi, że gra działać będzie z płynnością 60 klatek na sekundę. Chodzi oczywiście o wariant przeznaczony PlayStation 5. Na razie nie wiemy nic na temat podobnej zmiany w przypadku - na przykład - PlayStation 4 Pro, a w związku z tym wypada się nastawić na to, że zaktualizowany zostanie tylko next-gen.

Aktualizacja: Studio Insomniac Games opublikowało już w sieci aktualizację gry. Możecie ją pobrać i cieszyć się 60 klatkami na sekundę.

Odpowiedni patch dla Ratchet & Clank na PS5 dostępny będzie w kwietniu. Deweloperzy nie podali niestety konkretnej daty, co oznacza, że na ten detal musimy jeszcze nieco poczekać. Bądźcie jednak pewni, że jak tylko się coś zmieni w temacie, nie omieszkamy Was powiadomić. Póki co pamiętajcie, że do końca marca Ratchet & Clank pobierzecie całkowicie za darmo. Nie musicie mieć nawet subskrypcji PS Plus.

Kolejna odsłona popularnej serii Ratchet & Clank: Rift Apart trafi do sprzedaży 11 czerwca. Będzie ona dostępna wyłącznie na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?