Microsoft Flight Simulator z nową aktualizacją wprowadzającą wiele nowości

Microsoft Flight Simulator to wciąż rozwijany i udoskonalany projekt. Najnowsza aktualizacja to nie tylko poprawki błędów, ale także sporo nowej zawartości.

@ 30.03.2021, 10:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

Microsoft Flight Simulator z nową aktualizacją wprowadzającą wiele nowości

Microsoft Flight Simulator otrzymał kolejną aktualizację od wydawcy, Microsoftu, i twórców ze studia Asobo, począwszy od dodania nowych samolotów, na naprawie problemów z wydajnością kończąc.

Jak opisano w nowym poście na blogu w witrynie gry, twórcy wypuścili ogromną nową aktualizację, która wprowadza kilka kluczowych zmian do gry, które to z kolei poprawiają wydajność i stabilność w popularnej grze lotniczej. Deweloper podkreśla, że łatka zawiera „optymalizacje wydajności podczas lotów w pobliżu dużych lotnisk, takich jak Dallas-Ft Worth (KDFW)”.

Ponadto zoptymalizowano żądania serwera w menu i podczas lotu, co oznacza, że gra powinna działać nieco płynniej niż wcześniej po najnowszych poprawkach. Jeśli nie możecie się doczekać kolejnych aktualizacji pojawiających się w grze, pewnie zaciekawi Was, że studio kontynuuje prace nad edytorem FX dla trybu deweloperskiego i spodziewa się, że pierwsza kompilacja pojawi się wkrótce.

"Chociaż ta poprawka może nie rozwiązać wszystkich problemów związanych z wydajnością, uważamy, że pomoże wielu z Was wrócić do latania i zachęci Was do podzielenia się opinią na jego temat, ponieważ będziemy nadal poprawiać wydajność z każdą przyszłą łatką" - napisano na blogu.

Microsoft Flight Simulator został wydany w sierpniu 2020 roku na PC. Do końca grudnia grę zakupiło ponad dwa miliony graczy. Jaka jest Wasza opinia o tej grze? Czy gracie, a raczej, ile godzin macie przelatane w tej produkcji?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   10:19, 30.03.2021
Czytałem gdzieś, że aktu wprowadza również kontenerowiec, który zablokował kanał sueski Uśmiech