The Lord of the Rings: Gollum - szybkie spojrzenie na eksplorację

W sieci pojawił się niedługi materiał filmowy, na którym zobaczyć możemy The Lord of the Rings: Gollum. Deweloperzy tym razem pokazują nam eksplorację.

@ 28.03.2021, 12:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Gollum - szybkie spojrzenie na eksplorację

Firma Daedalic Entertainment, wydawca The Lord of the Rings: Gollum, opublikowała w sieci krótką zajawkę, mającą nam zaprezentować wspomnianą grę. Wideo nie jest jakoś szczególnie długie, ale dzięki niemu rzucić okiem możemy na to, w jaki sposób protagonista, Gollum, przemierza przygotowany dla niego wirtualny świat. Będzie się on skradał, wspinał, a także uciekał, gdy natrafi na jakieś niebezpieczeństwo.

The Lord of the Rings: Gollum przedstawia nam historię słynnego Golluma jeszcze zanim rozpoczęła się saga Władcy Pierścieni i podróż, mająca na celu zniszczenie tak zwanego "Jedynego Pierścienia". W grze zaczynamy jako niewolnik w Mrocznej Wieży, a następnie przemierzamy między innymi Mordor oraz Mirkwood. Jako że protagonista nie jest wojownikiem, rzadko stajemy do walki z przeciwnikami, najczęściej korzystamy ze sprytu, by pojedynków unikać.

Co ciekawe, podczas podróży bezustannie będziemy wybierać pomiędzy dwoma jaźniami bohatera. Możemy albo wybrać spokojniejszą naturę Smeagola albo bardziej agresywnego Golluma. Na ten moment nie wiemy jak dokładnie wpływają one na rozgrywkę i czy w jakikolwiek sposób zmieniają zakończenie opowieści. Wszystko powinno się jednak wyklarować w 2022 roku, albowiem na wtedy zaplanowano premierę. Grać będziemy na PC oraz konsolach.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Premiera: 25 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Depon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:32, 28.03.2021
No nie wiem. Symulator chodzenia Gollumem?