Outriders - wiemy, kiedy będzie można rozpocząć pobieranie gry

Jeśli chcecie grać od razu w dniu premiery Outriders, koniecznie zapamiętajcie kiedy rusza tzw. pre-load, czyli możliwość pobierania danych gry.

@ 28.03.2021, 11:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders  - wiemy, kiedy będzie można rozpocząć pobieranie gry

Premiera Outriders nastąpi już niebawem. Jeśli chcecie grać w dniu premiery, czyli bez dodatkowych opóźnień, mamy dla Was dobre wieści, szczególnie w przypadku konsol. Tak zwany pre-load danych na platformach Sony i Microsoftu sprawi, że nie będziecie musieli wszystkich plików pobierać dopiero po tym, jak tytuł zostanie udostępniony 1 kwietnia bieżącego roku.

Pre-loading Outriders:

  • Xbox - opcja już dostępna;
  • PlayStation - dwa dni przed premierą;
  • Steam - nie ma jeszcze ustaleń;
  • Epic Game Store - brak.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Outriders, koniecznie zainteresujcie się wrażeniami, jakie spisaliśmy po zagraniu w edycję demonstracyjną gry. Pamiętajcie też, aby w przypadku wydania dedykowanego komputerom osobistym zerknąć na jego wymagania sprzętowe. Co do recenzji, powinniście ją otrzymać w okolicy premiery, nie wiemy jednak kiedy dokładnie, bo wciąż czekamy na materiał do testów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:30, 28.03.2021
No ciekawe, kupiłem preorder na cdkey i widzę info, że klucze będą udostępnianie 1 kwietnia. Na razie ogrywam demo i trzymam twórców za słowo, że postępy będą zaimportowane w pełnej wersji.