Nowy zwiastun Biomutant pokazuje kombosy, walkę dystansową oraz ataki elementami

Jeśli czekacie na Biomutant koniecznie spójrzcie na nowe wideo promujące przedsięwzięcie. Deweloperzy pokazują na nim między innymi system walki.

@ 26.03.2021, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Biomutant pokazuje kombosy, walkę dystansową oraz ataki elementami

Biomutant zapowiedziano w 2017 roku, a projekt THQ Nordic natychmiast wzbudził zainteresowanie graczy oraz dziennikarzy z całego świata. Przez długi czas deweloperzy nie pokazywali swojego dzieła, ale ze względu na zbliżającą się premierę coraz chętniej to robią. W sieci pojawił się właśnie kolejny materiał. Zobaczyć można na nim walkę - także dystansową - oraz specjalne umiejętności protagonisty.

Biomutant to gra RPG, a zatem mamy pewną dowolność, jeśli chodzi o sposoby eliminowania oponentów. Możemy albo skorzystać z broni białej, albo dystansowej, dzięki której uszkodzimy lub zlikwidujemy wrogów z nieco większych odległości. Do tego dochodzą różne umiejętności specjalne, tutaj zwane atakami przy pomocy elementów, tudzież sił natury. Wszystko da się rozwijać, usprawniać i modyfikować.

Premiera Biomutant zaplanowana została na 25 maja, a grać będziemy wtedy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Za sprawą wstecznej kompatybilności zagramy też na PS5 oraz Xboksach Series X|S, a jeśli chodzi o aktualizację next-genową, na razie na jej temat nie ujawniono nic. Jeśli rozważacie zakup Biomutant na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe tego konkretnego wariantu.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:21, 26.03.2021
No nie... nie dla mnie to. Teraz wygląda to jak jakaś mobilna gierka ale na konsole / PC Dumny
0 kudosdabi132   @   20:30, 26.03.2021
A mi się nawet podoba. Kurcze, w maju dwie fajne gierki będą. Resident Evil Village i Biomutant.
0 kudosbalic87   @   12:42, 27.03.2021
Cytat: dabi132
A mi się nawet podoba. Kurcze, w maju dwie fajne gierki będą. Resident Evil Village i Biomutant.
zapomniałeś jeszcze o Deathloop ;)
0 kudosMicMus123456789   @   17:31, 27.03.2021
Szczerze jakoś mi wcześniej umknął fakt, że w grze będzie broń palna jak i mechy czy inne robozłomy xD