Returnal ozłocone, czyli data premiery niezagrożona

Deweloperzy Returnal zakończyli proces dewelopingu, a to oznacza, że raczej nic już nie stanie na drodze do premiery gry. Debiut zaplanowano za nieco ponad miesiąc.

@ 26.03.2021, 08:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Returnal ozłocone, czyli data premiery niezagrożona

W ostatnim czasie często piszemy o tym, że premiera jakiejś gry została przesunięta. Tym razem mamy dobre wieści na temat Returnal, chociaż jeszcze niedawno wspominaliśmy o opóźnieniu. Deweloperzy ze studia Housemarque informują, że proces powstawania projektu dobiegł końca. Oznacza to, że już nic nie powinno stanąć grze na drodze do kwietniowej premiery.

Data premiery Returnal zaplanowana została na dzień 30 kwietnia, a grać będziemy wówczas wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Ten całkiem nieźle zapowiadający się rogalik, a jednocześnie trzecioosobowa strzelanka, zaoferować ma nie tylko dynamiczną akcję oraz mnóstwo wyrafinowanych sposobów eliminacji napotkanych oponentów. Kluczową rolę odgrywać ma bowiem również wątek fabularny.

Jeśli chodzi o założenia Returnal, wcielamy się w nim w skauta grupy zwane ASTRA. Protagonistka zwie się natomiast Selene. Rozbija się ona na obcej planecie Atropos, na której wpada w coś w rodzaju pętli czasoprzestrzennej. Od tej pory stara się z niej wyrwać, a przy okazji rozwikłać tajemnice otaczającego ją świata. W centrum wydarzeń jest pogoń za kimś/czymś zwanym The White Shadow.

Jak wspomniałem, premiera Returnal zaplanowana została na 30 kwietnia. Grać będziemy wtedy wyłącznie na PlayStation 5. Kolejne detale, w tym zwiastun premierowy, będziemy mieć dla Was w nadchodzących tygodniach.


Sprawdź także:
Returnal

Returnal

Premiera: 30 kwietnia 2021
PS5

Returnal to nowa strzelanka TPP od studia Housemarque, twórców dobrze przyjętego dzieła utrzymanego w oldschoolowym gatunku shoot 'em up, Resogun.W Returnal wcielamy się ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?