Nadchodzi darmowy weekend z Watch Dogs: Legion

Ubisoft chce, aby wszyscy gracze mieli okazję sprawdzić Watch Dogs: Legion za darmo. Korporacja przygotowała darmowy weekend z tytułem, który rozpoczyna się już jutro.

@ 24.03.2021, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nadchodzi darmowy weekend z Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion było jednym z tytułów startowych konsol nowej generacji. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w nowe dzieło Ubisoftu, to powinna Was ucieszyć informacja o tym, że nadchodzi darmowy weekend. Przez kilka dni, całkowicie za darmo, będziecie mogli wypróbować nowy projekt. Jeśli zaś zdecydujecie się na zakup, otrzymacie rabat i zachowacie wszelkie poczynione w próbce postępy.

Darmowy weekend rozpocznie się już jutro, 25 marca, a potrwa do niedzieli, 28 marca. W tym czasie będziecie w stanie sprawdzić Watch Dogs: Legion na każdej z platform docelowych gry, czyli na PC - najpierw sprawdźcie wymagania sprzętowe - PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Pobawicie się zarówno w trybie dla jednego gracza, stanowiącym clou rozrywki, jak i w multiplayerze.

Jeśli chodzi o założenia Watch Dogs: Legion, przenosi nas ono do Londynu. W niezbyt odległej przyszłości sytuacja w mieście jest mocno napięta przez przypominającą grupę faszystów korporację, której celem jest kontrolowanie wszystkich i wszystkiego. Jako organizacja hakerska nie godzisz się na taką sytuację i ruszasz do boju. Cechą charakterystyczną Watch Dogs: Legion jest to, że praktycznie każdy może zostać bohaterem.

Jeszcze raz na koniec przypomnę, że darmowy weekend z Watch Dogs: Legion trwać będzie pomiędzy 25, a 28 marca bieżącego roku. Jeśli zdecydujecie się na zakup, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku. Waszej uwadze polecamy też oczywiście recenzję.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?